Kariéra

Maximus Resort – moderní čtyřhvězdičkový hotel situovaný u Brněnské přehrady, poskytující širokou nabídku hotelových služeb zahrnující ubytování, restauraci, kongres, eventy, svatby, tenis, bowling, wellness & spa Infinit a další.

Orientující se na kongresovou a individuální klientelu.

Zveme Vás, abyste se připojili k nám a stali se jedním ze zaměstnanců společnosti.

Budujte u nás svoji kariéru.

Volná pozice: barman s obsluhou bowlingu

Hledáme vážného zájemce o stálou spolupráci se společností Maximus Resort v našem hotelovém bowlingu.

Obsluha má na starosti menší bar a několik přilehlých stolků a dále zajišťuje technickou stránku bowlingu pro hru. Velmi stojíme o pozitivní a pro-klientsky nastavenou osobnost, které nevadí pracovat převážně v odpoledních, večerních a nočních hodinách ve čtyřhvězdičkovém hotelu na Brněnské přehradě.

Jaké máme na vás požadavky?

  • Vyučení v oboru a doložení adekvátní praxe minimálně 1 rok.
  • Příjemné a pozitivní ladění a tím i vystupování.
  • Zájem o práci v gastronomii, ochotu se v tomto oboru vzdělávat.
  • Chuť a schopnost komunikace s klienty, ideálně nejen v českém jazyce.
  • Týmového a přátelského ducha.

Co vám nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci a jistotu stálého příjmu ve čtyřhvězdičkovém hotelu..
  • Mzdu za každou odpracovanou hodinu, příplatky za práci o víkendu, ve svátek a v noci.
  • Motivační systém odměn.
  • Příjemné pracovní prostředí v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady v kolektivu mladých lidí.
  • Firemní benefity hotelu a wellness.
  • Dopravu do hotelu od zastávky tramvaje zdarma naším hotelovým minibusem.
  • Stravování v hotelu.
  • Flexibilní rozvržení směn.

Zajímá vás tato pozice? Pošlete nám nejen váš životopis, ale také motivační dopis, ve kterém nám popište vaši současnou pracovní situaci.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Více

Volná pozice: Sales Manager

Hledáte práci, kde využijete své organizační schopnosti? Máte za sebou zajímavou zkušenost v hotelnictví? Komunikace s manažery z mezinárodních společností Vám není cizí? Chcete pracovat pro jeden z nejznámějších hotelů v Brně? Pokud ano, tak Vás další řádky budou zajímat!

Do našeho malého obchodního týmu hledáme posilu! Proto vypisujeme výběrové řízení na pozici Sales Manager (konferenční akce), s cílem najít vhodného kandidáta s patřičnými obchodními dovednostmi a zkušenostmi a současně výraznou schopností pozitivní komunikace s klienty hotelového provozu.

Co u nás budete dělat, co bude váš každodenní program:

  • Zpracovávat obchodní případ v celém jeho životním cyklu – poptávka, cenová nabídka, objednávka, rezervace kapacit hotelu, zpracování zadání pro ostatní střediska, příprava materiálů, zajištění doprovodných akcí, dohled nad průběhem akce, kontrola účtu, celkové vyúčtování a předání podkladu k fakturaci
  • Budovat vztah se stávajícími klienty
  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a rozvíjet obchodní vztahy
  • Identifikovat a využívat prodejní příležitosti s cílem stabilizovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků a tím zabezpečit plnění obchodního plánu
  • Připravovat plán akcí s týdenním předstihem
  • Zpracovávat analýzy, prezentovat výsledky, predikovat vývoj na další období
  • Svými aktivitami a činnostmi se snažit o dosažení maximálního vytížení hotelu při co nejvyšší možné průměrné ceně
  • Podílet se na přípravě obchodního plánu a přípravě rozpočtu

Co byste měli umět, co požadujeme, bez čeho se neobejdete:

  • Minimálně SŠ vzdělání z oblasti cestovního ruchu, obchodu nebo marketingu
  • Praxi na stejné nebo podobné pozici v obdobně velkém obchodním rozsahu minimálně 3 roky
  • Schopnost hovořit a dohodnout akci s anglicky mluvící korporátní klientelou
  • Skvěle komunikovat s klienty a organizovat jejich akce
  • Být pečlivý při přípravě a koordinaci firemních akcí
  • Sledovat trendy a přicházet s novými nápady
  • Zvládat stresové situace
  • Běžně využívat MS Office na práci s daty (podklady pro akce, analýzy, reporty)

Co vám nabídneme

  • Práci v přátelském kolektivu a atraktivním prostředí čtyřhvězdičkového hotelu
  • Příjemné pracovní podmínky v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady
  • Zajímavé finanční ohodnocení v návaznosti na vaše obchodní výsledky
  • Firemní benefity hotelu a wellness Infinit Maximus
  • Stravování v hotelu

Zajímá vás tato pozice? Pošlete nám nejen váš životopis, ale také motivační dopis ve kterém nám popište vaši současnou pracovní situaci.

Více

Volná pozice: Pokojská

Do našeho týmu přijmeme nové kolegyně k zajištění komplexní péče o pokoje hostů, provádění přípravy příjezdových pokojů a pro průběžný pobytový i závěrečný úklid.

Náplň práce:

  • přebírání podkladů a pokynů pro úklid pokojů
  • příprava úklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků, tiskovin
  • příprava příjezdového pokoje
  • úklid pobytového pokoje
  • základní komunikace s hosty a vyřízení požadavků hostů během pobytu
  • obsluhování technických zařízení – vysavač, televizní přijímač, telefon, trezor
  • doplňování minibarů, příprava podkladů pro recepci
  • provádění úklidu odjezdového pokoje
  • koordinace práce s ostatními středisky, např. s recepcí, technickým úsekem, atd.
  • provádění činností v souladu se standardy hotelového zařízení
  • hlášení technických závad
  • ćinnosti směřující k ochraně majetku hostů i ubytovacího zařízení.

Požadavky na uchazeče:

  • příjemné a pozitivní vystupování
  • zájem o tuto práci a vztah k čistotě
  • pečlivost
  • samostatnost.

Nabízíme:

  • práci v mladém přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady
  • firemní benefity hotelu a wellness
  • dopravu do hotelu od zastávky tramvaje zdarma naším hotelovým minibusem
  • stravování v hotelu
  • možnost zkráceného pracovního úvazku v rozsahu a individuální pracovní rozvrh.

Více

Nenašli jste se?

Sice hledáme kolegy na jiné pozice, ale talent nás vždy potěší.
Myslíte si, že nám máte co nabídnout? Napište nám!

Více

Zasláním životopisu do společnosti Maximus resort, a.s., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

V případě, že nebudete kontaktováni do 3 týdnů od doručení Vašeho životopisu, omlouváme se, ale dali jsme přednost jiným kandidátům.