Kariéra

Maximus Resort – moderní čtyřhvězdičkový hotel situovaný u Brněnské přehrady, poskytující širokou nabídku hotelových služeb zahrnující ubytování, restauraci, kongres, eventy, svatby, tenis, bowling, wellness & spa Infinit a další.

Orientující se na kongresovou a individuální klientelu.

Zveme Vás, abyste se připojili k nám a stali se jedním ze zaměstnanců společnosti.

Budujte u nás svoji kariéru.

Volná pozice: Pokojská

Do našeho týmu přijmeme nové kolegyně k zajištění komplexní péče o pokoje hostů, provádění přípravy příjezdových pokojů a pro průběžný pobytový i závěrečný úklid.

Náplň práce:

  • přebírání podkladů a pokynů pro úklid pokojů
  • příprava úklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků, tiskovin
  • příprava příjezdového pokoje
  • úklid pobytového pokoje
  • základní komunikace s hosty a vyřízení požadavků hostů během pobytu
  • obsluhování technických zařízení – vysavač, televizní přijímač, telefon, trezor
  • doplňování minibarů, příprava podkladů pro recepci
  • provádění úklidu odjezdového pokoje
  • koordinace práce s ostatními středisky, např. s recepcí, technickým úsekem, atd.
  • provádění činností v souladu se standardy hotelového zařízení
  • hlášení technických závad
  • ćinnosti směřující k ochraně majetku hostů i ubytovacího zařízení.

Požadavky na uchazeče:

  • příjemné a pozitivní vystupování
  • zájem o tuto práci a vztah k čistotě
  • pečlivost
  • samostatnost

Nabízíme:

  • práci v mladém přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady
  • firemní benefity hotelu a wellness
  • dopravu do hotelu od zastávky tramvaje zdarma našeím hotelovým minibusem
  • stravování v hotelu
  • možnost zkráceného pracovního úvazku v rozsahu a individuální pracovní rozvrh
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Více

Nenašli jste se?

Sice hledáme kolegy na jiné pozice, ale talent nás vždy potěší.
Myslíte si, že nám máte co nabídnout? Napište nám!

Více

Zasláním životopisu do společnosti Maximus resort, a.s., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

V případě, že nebudete kontaktováni do 3 týdnů od doručení Vašeho životopisu, omlouváme se, ale dali jsme přednost jiným kandidátům.