Tenisová škola pro děti i pro dospělé

Pokud máte zájem se vy, či vaše dítě naučit hrát tenis, tak využijte naší nabídky. Nabízíme tenisové lekce ušité přímo na míru, které zahrnují individuální hodiny, sparingy či tréninky ve skupině. Nábory do tenisové školy probíhají celoročně. Čeká na vás moderní zázemí v krásné přírodě a tréninkové hodiny vedené kvalifikovanými trenéry Českého tenisového svazu.

KDY ZAČÍT

Zimní sezóna (tenisová hala)17. října 2016 – 21. dubna 2017
Jarní sezóna24. dubna 2017 –  30. června 2017
Letní sezóna (tenisové kempy)červenec – srpen 2017
Podzimní sezóna1. září 2017 – 20. října 2017

JAK ZAČÍT A PODLE ČEHO VYBÍRAT
trenink-800

Individuální kurzy jsou vhodnější pro starší děti, dorost a dospělé. U mladších dětí doporučujeme kombinovat se skupinovou výukou, jelikož děti v tomto věku rády soutěží, hrají různé hry a nejsou schopny se dlouho soustředit jen na techniku. Pro zdokonalení některého z úderů, pohybu po kurtu či osvojení si taktiky ve hře jsou individuální kurzy nejvhodnější. Můžete je například využít i k rozehrání před důležitým firemním turnajem.
Cena trenérské lekce je 350 Kč bez pronájmu kurtu.

Skupinové kurzy jsou vhodné jak pro předškoláky, tak i pro děti základních škol. Hodiny jsou zaměřené jak na tenisový trénink, tak i pohybový rozvoj, kondiční průpravu – formou různých zábavných her a soutěží.
Cena trenérské lekce se odvíjí od počtu dětí ve skupině.

Desetihodinový kurz je vhodný pro dospělé, dorost, žáky ZŠ i předškoláky. Za zvýhodněnou cenu nabízíme deset hodin s trenérem. Tréninky se plánují individuálně, dle vaší časové vytíženosti.
Cena trenérské lekce je 320 Kč bez pronájmu kurtu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na M: +420 730 188 467 nebo na E: tenis@maximus-resort.cz.

 

Tenisová škola 2016