Letní aktivity

Léto u nás plné zážitků a dobrodružství

Zažijte dovolenou jako u moře v našem hotelu u Brněnské přehrady.INFINIT wellness & spa - Brno - 2016-05 hotel Maximus Photographer: Libor Svacek; box@fotosvacek.cz; info@infinit.cz

Prostředí našeho hotelu a jeho malebné okolí je ideálním místem pro prožití poklidné i aktivní dovolené. Ať už se u nás rozhodnete strávit víkend nebo rovnou celý týden, připravili jsme pro vás bohatou nabídku letních doplňkových aktivit, díky kterým se u nás nudit určitě nebudete.

Je jen na vás, zda budete pouze relaxovat v našem wellness o rozloze 7800 m2 nebo se vydáte na výlety krásnou přírodou Podkomorských lesů a přilehlého okolí.

 

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY V OKOLÍ

Beach bar Hříbek

Jestli je u našeho hotelu místo, kde se budete skutečně cítit jako u moře, je to rozhodně Beach Bar Hříbek. Náš hotelový bar se nachází na pláži Sokolské koupaliště, přibližně 400 m od vstupu do hotelu. Můžete si tu vychutnat skvělý drink, pozorovat sluneční paprsky odrážející se od vodní hladiny, objednat si kvalitní vodní dýmku nebo se projet na paddle boardu. Tak neváhejte a přijďte nás navštívit!

 

Jóga na Sluneční terase

Ve spolupráci s brněnským studiem Yoga House jsme si pro vás připravili pravidelné lekce jógy na Sluneční terase nebo na svatebním palouku. Lekce proběhnou za dobrého počasí každou středu a pátek od 18:00 h. Účast je pro ubytované hosty zdarma včetně zapůjčení jogamatek. Stačí se přihlásit na hotelové recepci (počet míst je omezen).

 

Půjčovna kol a elektrokol

Zpříjemněte si pobyt výletem na kole nebo elektrokole a objevte krásy okolí našeho hotelu. Nově pro vás nabízíme půjčovnu šesti elektrokol pro dospělé, dvou horských kol pro dospělé, jednoho horského kola a jednoho dětského elektrokola včetně příslušenství (helma a zámek na kolo). Naším tipem na výlet je například trasa kolem Brněnské přehrady. Více informací se dozvíte ZDE.

 

Piknik v přírodě

Jak je to dlouho, co jste měli se svou milovanou polovičkou čas jen sami na sebe, a to uprostřed ničím nerušené přírody, kde vám společnost dělalo jen dobré jídlo a pití? K letním dnům pikniky bezesporu patří, proto si u nás můžete vybrat hned z několika piknikových balíčků (pro 2 až 4 osoby), ke kterým vám rádi zapůjčíme i deku, polštářek a jednu z našich her (Člověče nezlob se, karty nebo kostky).

 

Půjčovna koloběžek

Relaxování už bylo dost? Co si půjčit naše koloběžky Yedoo a vydat se na průzkum okolí? Nejen, že fyzická aktivita prospěje vašemu zdraví, ale ještě si užijete spoustu zábavy. A víte, jak je příjemné se po návratu ponořit do našeho bazénu s drinkem v ruce? Pokud ne, je čas to vyzkoušet.

 

Nordic Walking

Rádi trávíte čas procházkami v přírodě? Kolem našeho hotelu najdete mnoho krásných míst, která stojí za návštěvu. Půjčte si na recepci naše Nordic Walking hole a vyzkoušejte nový rozměr chůze. Vydat se můžete například na Brněnskou přehradu, hrad Veveří, do ZOO Brno nebo obory Holedná – lesoparku s divočáky a volně žijícími daňky a muflony.

 

Plavba na parníku po Brněnské přehradě

Jen pár kroků od hotelu se nachází přístav Sokolské koupaliště, odkud v pravidelných intervalech odplouvají parníky na okružní cestu po Brněnské přehradě. Plavbu můžete spojit třeba s výletem na Hrad Veveří, u kterého vás parník poté opět vyzvedne a dopraví zpět k hotelu.

 

Pláže Brněnské přehrady

Brněnská přehrada je významnou rekreační oblastí města Brna a celého Jihomoravského kraje. Najdete zde hned několik pláží, kde můžete jen tak relaxovat nebo provozovat vodní sporty, jako jsou paddle boardy, šlapadla či jachting. V případě vhodných podmínek je přehrada také vyhledávanou lokalitou ke koupání.

 

Návštěva ZOO

Chystáte se k nám s rodinou a přemýšlíte, čím děti zabavit? Nebo chcete strávit se svým partnerem hezký den a prohlédnout si expozice brněnské ZOO? Několikrát za den je vám k dispozici náš hotelový shuttle bus, který vás pod domluvě zdarma odveze až k zoologické zahradě.

 

Teď už jen zbývá zvolit si jeden z našich pobytových balíčků a užít si léto na maximum. Vyberte si pobyt přesně podle svého přání a dopřejte si krásnou dovolenou!

POBYTOVÉ BALÍČKY