Letní aktivity

Léto u nás plné zážitků a dobrodružství

Zažijte dovolenou jako u moře v našem hotelu u Brněnské přehrady.INFINIT wellness & spa - Brno - 2016-05 hotel Maximus Photographer: Libor Svacek; box@fotosvacek.cz; info@infinit.cz

Prostředí našeho hotelu a jeho malebné okolí je ideálním místem pro prožití poklidné i aktivní dovolené. Ať už se u nás rozhodnete strávit víkend nebo rovnou celý týden, připravili jsme pro vás bohatou nabídku letních doplňkových aktivit, díky kterým se u nás nudit určitě nebudete.

Je jen na vás, zda budete pouze relaxovat v našem wellness o rozloze 7800 m2 nebo se vydáte na výlety krásnou přírodou Podkomorských lesů a přilehlého okolí.

 

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY V OKOLÍ

Beach bar Hříbek

Jestli je u našeho hotelu místo, kde se budete skutečně cítit jako u moře, je to rozhodně Beach Bar Hříbek. Náš hotelový bar se nachází na pláži Sokolské koupaliště, přibližně 400 m od vstupu do hotelu. Můžete si tu vychutnat skvělý drink, pozorovat sluneční paprsky odrážející se od vodní hladiny, objednat si kvalitní vodní dýmku nebo se projet na paddle boardu. Tak neváhejte a přijďte nás navštívit!

 

Jóga na Sluneční terase

Ve spolupráci s brněnským studiem Yoga House jsme si pro vás připravili pravidelné lekce jógy na Sluneční terase nebo na svatebním palouku.  Účast je pro ubytované hosty zdarma včetně zapůjčení jogamatek. Stačí se přihlásit na hotelové recepci (počet míst je omezen). O termínech v letošním roce vás budeme brzy informovat.

 

Půjčovna kol a elektrokol

Zpříjemněte si pobyt výletem na kole nebo elektrokole a objevte krásy okolí našeho hotelu. Nově pro vás nabízíme půjčovnu šesti elektrokol pro dospělé a dvou horských kol pro dospělé včetně příslušenství (helma a zámek na kolo). Naším tipem na výlet je například trasa kolem Brněnské přehrady. Více informací se dozvíte ZDE.

 

Piknik v přírodě

Jak je to dlouho, co jste měli se svou milovanou polovičkou čas jen sami na sebe, a to uprostřed ničím nerušené přírody, kde vám společnost dělalo jen dobré jídlo a pití? K letním dnům pikniky bezesporu patří, proto si u nás můžete zapůjčit piknikový koš plný dobrot, ke kterému vám rádi připravíme i deku, polštářek a jednu z našich her (Člověče nezlob se, karty nebo kostky).

 

Půjčovna koloběžek

Relaxování už bylo dost? Co si půjčit naše koloběžky Yedoo a vydat se na průzkum okolí? Nejen, že fyzická aktivita prospěje vašemu zdraví, ale ještě si užijete spoustu zábavy. A víte, jak je příjemné se po návratu ponořit do našeho bazénu s drinkem v ruce? Pokud ne, je čas to vyzkoušet.

 

Nordic Walking

Rádi trávíte čas procházkami v přírodě? Kolem našeho hotelu najdete mnoho krásných míst, která stojí za návštěvu. Půjčte si na recepci naše Nordic Walking hole a vyzkoušejte nový rozměr chůze. Vydat se můžete například na Brněnskou přehradu, hrad Veveří, do ZOO Brno nebo obory Holedná – lesoparku s divočáky a volně žijícími daňky a muflony.

 

Plavba na parníku po Brněnské přehradě

Jen pár kroků od hotelu se nachází přístav Sokolské koupaliště, odkud v pravidelných intervalech odplouvají parníky na okružní cestu po Brněnské přehradě. Plavbu můžete spojit třeba s výletem na Hrad Veveří, u kterého vás parník poté opět vyzvedne a dopraví zpět k hotelu.

 

Pláže Brněnské přehrady

Brněnská přehrada je významnou rekreační oblastí města Brna a celého Jihomoravského kraje. Najdete zde hned několik pláží, kde můžete jen tak relaxovat nebo provozovat vodní sporty, jako jsou paddle boardy, šlapadla či jachting. V případě vhodných podmínek je přehrada také vyhledávanou lokalitou ke koupání.

 

Návštěva ZOO

Chystáte se k nám s rodinou a přemýšlíte, čím děti zabavit? Nebo chcete strávit se svým partnerem hezký den a prohlédnout si expozice brněnské ZOO? Několikrát za den je vám k dispozici náš hotelový shuttle bus, který vás pod domluvě zdarma odveze až k zoologické zahradě.

 

Teď už jen zbývá zvolit si jeden z našich pobytových balíčků a užít si léto na maximum. Vyberte si pobyt přesně podle svého přání a dopřejte si krásnou dovolenou!

POBYTOVÉ BALÍČKY