Career

Maximus Resort je moderní čtyřhvězdičkový hotel situovaný u Brněnské přehrady, poskytující širokou nabídku hotelových služeb zahrnující ubytování, restauraci, kongres, eventy, svatby, tenis, bowling, wellness & spa Infinit a další. Orientuje se na kongresovou a individuální klientelu.

Zveme Vás, abyste se připojili k nám a stali se jedním ze zaměstnanců společnosti.

Budujte u nás svoji kariéru.

Pokojská

Do našeho přátelského kolektivu přijmeme novou kolegyni k zajištění komplexní péče o pokoje hostů, provádění přípravy příjezdových pokojů a pro průběžný pobytový i závěrečný úklid.

Náplň práce:

  • přebírání podkladů a pokynů pro úklid pokojů
  • příprava úklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků, tiskovin
  • příprava příjezdového pokoje
  • úklid pobytového pokoje
  • základní komunikace s hosty a vyřízení požadavků hostů během pobytu
  • obsluhování technických zařízení – vysavač, televizní přijímač, telefon, trezor
  • doplňování minibarů, příprava podkladů pro recepci
  • provádění úklidu odjezdového pokoje
  • koordinace práce s ostatními středisky, např. s recepcí, technickým úsekem, atd.
  • provádění činností v souladu se standardy hotelového zařízení
  • hlášení technických závad
  • činnosti směřující k ochraně majetku hostů i ubytovacího zařízení.

Požadavky na uchazečku:

  • příjemné a pozitivní vystupování
  • zájem o tuto práci a vztah k čistotě
  • pro-klientský přístup
  • pečlivost
  • samostatnost
  • týmový duch.

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady
  • navýšení základní mzdy po zkušební době a dále po dvou odpracovaných letech
  • odměnu za jednotlivé úkony, zvýšená odměna za víkend
  • odměnu za odpracované roky
  • příplatky za práci v sobotu a neděli, ve svátek
  • využití služeb hotelu a wellness za zvýhodněné ceny
  • dopravu do hotelu od zastávky tramvaje zdarma naším hotelovým minibusem
  • stravování v hotelu
  • možnost zkráceného pracovního úvazku a individuální pracovní rozvrh.

Vážné zájemkyně o toto pozici prosíme zaslat profesní životopis a motivační dopis na e-mail: kvanduchova@maximus-resort.cz

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
More

Noční recepční – brigáda

More

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Taky máte rádi, když pracovní doba rychle uteče? Láká vás práce v prosperujícím hotelu s krásným wellness a fajn kolektivem? V našem hotelu se pořád něco děje, tak vám tento benefit můžeme téměř garantovat 🙂

More

Nenašli jste se?

We seek colleagues for other positions, but will always reward talent.
Do you think you have something to offer us? Contact us!

More

Zasláním životopisu do společnosti Maximus resort, a.s., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů ("GDPR"). Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

V případě, že nebudete kontaktováni do 3 týdnů od doručení Vašeho životopisu, omlouváme se, ale dali jsme přednost jiným kandidátům.