Career

Maximus Resort je moderní čtyřhvězdičkový hotel situovaný u Brněnské přehrady, poskytující širokou nabídku hotelových služeb zahrnující ubytování, restauraci, kongres, eventy, svatby, tenis, bowling, wellness & spa Infinit a další. Orientuje se na kongresovou a individuální klientelu.

Zveme Vás, abyste se připojili k nám a stali se jedním ze zaměstnanců společnosti.

Budujte u nás svoji kariéru.

Kuchař

Hledáme nového kolegu – kuchaře, který umí a chce pracovat v týmu, kterého vaření skutečně baví a rád se bude v tomto oboru realizovat i zdokonalovat.

Co má kuchař v naší hotelové kuchyni za úkoly?

  • přípravu, úpravu a podávání teplých jídel i studených jídel, předkrmů nebo moučníků
  • schopnost podílet se na sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů nebo na vytváření sezónní a obědové nabídky hotelové restaurace
  • sledovat množství zboží, dohlížet na jeho přejímku, skladování a konzervaci
  • aktivně spolupracovat s ostatními středisky hotelu – především restaurace
  • znát a dodržovat hygienické předpisy platné pro provoz kuchyně (HACCP)

Koho na tuto pozici hledáme?

  • kuchaře se zkušenostmi v podobně velkém provozu, ale i třeba jen nadšence pro vaření, který si na to troufne
  • pracanta kterého tato práce baví a naplňuje, je svědomitý a odpovědný
  • týmového hráče ale současně samostatnou osobnost která si umí poradit v různých situacích
  • kolegu, který nám pomůže vychovávat novou generaci kuchařů v našem učňovském středisku
  • nadšence pro gastronomii, který má odvahu a chuť realizovat nové nápady

Když to s námi do toho půjdete, můžete se těšit na:

  • novou, moderní a velmi kvalitně vybavenou kuchyň
  • rozmanitou práci pro několik restauračních středisek se zkušeným a sehraným týmem
  • příležitost realizovat své nápady
  • seriózní a férový přístup ke mzdovým podmínkám – zajímavá výše základní mzdy, odměny za hodiny navíc proti fondu, příplatky za sobotu, neděli a ve svátek, osobní ohodnocení, odměna za odpracované roky
  • otevřenou firemní komunikaci
  • výhody hotelového a wellness provozu
  • na cestu do a z práce můžete využít hotelový shuttle bus
  • pravidelnost ve směnách – krátký/dlouhý týden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
More

Číšník/servírka nebo barman/barmank

Taky máte rádi když vám pracovní doba rychle uteče? V našem hotelu se pořád něco děje, tak vám tento benefit můžeme téměř garantovat. Do našeho mladého a přátelského týmu hledáme někoho, kdo mezi nás zapadne v roli číšníka nebo servírky (nebo barmana/barmanky) a dokáže si přitom poradit s náročnou klientelou i s množstvím různorodých akcí, které v hotelu probíhají celý rok.

Co vás u nás čeká a nemine?

  • obsluha hostů v hotelové restauraci Portum a Maximus formou ala carte s důrazem na poskytování nejvyšší kvality služeb a dodržování pravidel servírování dle gastronomických standardů
  • obsluha hostů lobby baru
  • obsluha hostů na oslavách, svatbách, nebo firemních akcích
  • poskytování proaktivního a přátelského servisu našim klientům
  • péče o svěřený inventář
  • inkaso plateb a práce s pokladnou

Jaké máme požadavky na ideálního kandidáta?

  • vyučení v oboru a doložení adekvátní praxe minimálně 1 rok
  • příjemné a pozitivní ladění a tím i vystupování
  • zájem o práci v gastronomii, ochotu se v tomto oboru vzdělávat
  • chuť a schopnost komunikace s klienty, ideálně nejen v českém jazyce
  • další dovednosti jdou výhodou (barista, sommelier)
  • ochotu pomáhat i mimo restaurace (letní zahrádka, kongresy, zahradní pergola, bowling)
  • týmového a přátelského ducha

A když si padneme do oka, pak vám můžeme garantovat:

  • dlouhodobou spolupráci a jistotu stálého příjmu ve čtyřhvězdičkovém hotelu u brněnské přehrady
  • garantovanou výši základní měsíční mzdy
  • odměny za směny navíc
  • odměnu za přesčasové hodiny
  • příplatky za práci o víkendu, ve svátek a v noci
  • odměnu z tržby střediska
  • odměnu za odpracované roky
  • odměnu za prodej určitého zboží
  • příjemné pracovní prostředí v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady v kolektivu mladých lidí
  • využívání služeb hotelu a wellness za zvýhodněné ceny
  • dopravu do hotelu od zastávky tramvaje zdarma naším hotelovým minibusem
  • stravování v hotelu
  • férovost a dobrou partu – víc ti prozradí Atmoskop naší firmy

Zájemce prosíme o zaslání svého osobního profilu na E: kvanduchova@maximus-resort.cz.

More

Pokojská

Do našeho kolektivu v hotelu Maximus Resort přijmeme nové kolegyně k zajištění komplexní péče o pokoje hostů, provádění přípravy příjezdových pokojů a pro průběžný pobytový i závěrečný úklid.

Náplň práce:

  • přebírání podkladů a pokynů pro úklid pokojů
  • příprava úklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla, čisticích prostředků, tiskovin
  • příprava příjezdového pokoje
  • úklid pobytového pokoje
  • základní komunikace s hosty a vyřízení požadavků hostů během pobytu
  • obsluhování technických zařízení – vysavač, televizní přijímač, telefon, trezor
  • doplňování minibarů, příprava podkladů pro recepci
  • provádění úklidu odjezdového pokoje
  • koordinace práce s ostatními středisky, např. s recepcí, technickým úsekem, atd.
  • provádění činností v souladu se standardy hotelového zařízení
  • hlášení technických závad
  • činnosti směřující k ochraně majetku hostů i ubytovacího zařízení.

Požadavky na uchazečku:

  • příjemné a pozitivní vystupování
  • zájem o tuto práci a vztah k čistotě
  • pro-klientský přístup
  • pečlivost
  • samostatnost
  • týmový duch

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí
  • zázemí zavedené značky
  • firemní kulturu postavenou na komunikaci
  • možnost zkráceného pracovního úvazku a individuální pracovní rozvrh

Vážné zájemkyně o tuto pozici prosíme, aby nám zaslaly profesní životopis a motivační dopis na E: kvanduchova@maximus-resort.cz.

More

Recepční

More

Nenašli jste se?

We seek colleagues for other positions, but will always reward talent.
Do you think you have something to offer us? Contact us!

More

Zasláním životopisu do společnosti Maximus resort, a.s., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů ("GDPR"). Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

V případě, že nebudete kontaktováni do 3 týdnů od doručení Vašeho životopisu, omlouváme se, ale dali jsme přednost jiným kandidátům.