Významní partneři

Ratolest Brno

Ratolest Brno dává šanci dětem žít ve fungujících rodinách a mladým lidem dostat se ze šikmé plochy. Základem činnosti organizace je prevence. Maximus Resort podporuje činnost organizace Ratolest Brno a spolupracuje s ní při různých dobročinných akcích.

Business Event Welcome

Stali jsme se držitelem značky B.E.W. (Business Events Welcome), která má za cíl zvyšování kvality služeb a podporu vysoké úrovně firemních a jiných skupinových akcí. Cílem je zajistit pořadatelům akcí seriózní jednání ze strany dodavatelů prostorů a služeb, kteří se přihlásili ke garancím kvality B.E.W., poskytovat široké spektrum informací, řadu výhod a služeb včetně podpory odborníků na produkci a organizaci akcí.

BabolatStore.cz

BabolatStore.cz využívá tenisové centrum Maximus Resort Brno jako jedno ze svých testovacích center tenisových raket. Naleznete zde speciální stojan BabolatStore.cz s novými kolekcemi testovacích raket Babolat. Internetový obchod BabolatStore.cz je autorizovaným prodejcem výhradně značek Babolat, Tretorn a Stiga. Veškerý sortiment je originální a odebíráme jej pouze od výhradního distributora značek Babolat, Tretorn a Stiga do ČR. Na našem webu naleznete široký sortiment vybavení na tenis, badminton, stolní tenis i jiné sporty.

Wine Life

Infinit - Umění relaxace

Společnost Infinit je celorepublikovou sítí relaxačních center, která poskytují svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness. Základ úspěchu tvoří vstřícný a usměvavý personál, důraz na čisté a hygienické prostředí a odborníci z řad masérů i trenérů. Relaxační centra Infinit jsou samostatnou součástí hotelových komplexů a disponují bohatými zkušenostmi se zahraniční i firemní klientelou. Všem svým zákazníkům poskytuje Infinit služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí.

Arch Design

Arch.Design patří po téměř dvaceti letech existence k nejvýznamnějším společnostem na trhu. Disponuje jednou z největších kapacit v oblasti projektování a inženýringu pozemních a dopravních staveb. Přibližně 200 zaměstnanců v kancelářích v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích tvoří erudovaný tým odborníků, kteří jsou specialisty ve všech důležitých segmentech trhu. A díky strategickému rozmístění kanceláří jsme schopni realizovat projekty po celé České republice a na Slovensku.

AD Economy

Společnost AD Economy, s.r.o. a její tým zkušených odborníků poskytuje klientům široké spektrum služeb v oblasti vedení účetnictví, ekonomiky, financování, statuárních služeb a managementu, personalistiky a marketingu. Cílem společnosti je vykonávat tyto činnosti s důrazem na spolehlivost, důvěrnost, pečlivost a rychlost.

INVIN

Investičně-inženýrská společnost INVIN s. r. o. byla založena v roce 2010. V inženýrské a projektové činnosti však není žádným nováčkem, tým specialistů technického dozoru investora od roku 2006 pracoval na projektech v divizi významné brněnské architektonické-projekční kanceláře Arch.Design s.r.o. Společnost INVIN s.r.o. nabízí stavební dozor, project management, construction management, investiční, projektové a koordinátorské služby.

ADI Interier

Společnost ADI interiér vznikla v roce 1997 jako atypická výroba nábytku zajišťující i kompletní dodávku interiérů. V průběh u své činnosti společnost vyvinula vlastní standardní produkty, které mohou být přizpůsobeny individuálním požadavkům zákazníka. Jedná se o typové řady pro sanitární příčky a typového kancelářského nábytku. Zákazník si může vybrat ze široké škály materiálů od známých výrobců, čímž získává možnost si přizpůsobit interiér přesně podle svých potřeb.

MBK Consulting

Poskytuje komplexní manažerské aktivity, podporu při řízení firem včetně personalistiky a bezpečnosti. Také při zavádění, udržování a zlepšování systémů řízení dle norem. Realizuje odborná školení pro veřejnost i školení dle konkrétních požadavků klienta, provádí analýzy i interní a zákaznické audity a to vše s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu, díky týmu odborníků a mnohaletým zkušenostem.

XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.

Benefit Print s.r.o.

LABORATOIRE BIODERMA CZECH REPUBLIC s.r.o.

Zomato

City Taxi Brno

TIC

Milan Hruška

Makro

Zdravý domov

Zdravý domov celostně navrhuje zdravé a harmonické bydlení, prosperující kanceláře. Uplatňuje místní Feng Shui, unikátní znalosti vlivu tvarů staveb na fyzické i duševní zdraví člověka a využívá zásady stavební biologie s důrazem na vliv elektrosmogu, technologií a materiálů. Metody harmonizace a uzdravení prostoru nazývá Stavební medicínou.

Knihařství Rak

Webdesign Studio GRAFIQUE